Coachen met de M-Factor

Geacht(e) atleet, lid, (plus-)ouder, sporter…

In juni 2021 was trainer Kim gestart met het volgen van de bijscholing Coach met de M-Factor: Motiveren in de sport en nu is deze opleiding afgerond. Als trainer en club vinden wij het regelmatig volgen van opleidingen en bijscholingen belangrijk omdat up-to-date kennis ons helpt bij het begeleiden van onze sporters.

In onze club vinden wij competitie, kwaliteit, medisch verantwoord sporten heel belangrijk maar dit gaat natuurlijk niet alleen over het lichamelijke aspect. Tijdens de afgelopen Olympische Spelen (Juli-Augustus 2021) is dit onderwerp dan ook meermaals in het nieuws geweest. Dit toont aan hoe belangrijk dit is in de sportwereld en dat we hier voldoende aandacht aan moeten geven.

Als club willen we dat onze leden levenslang van onze sport kunnen genieten zonder blessures en met het mentale aspect trachten we te zorgen dat jullie zich goed voelen en met plezier blijven sporten.

Vanwege,

De trainers en het bestuur

Voor meer info kan je steeds terecht bij Kim Lauwers.